טלפון: 03-9689119 פקס: 03-9689120
משרדי הנהלה: רשת תיכוני טומשין בע"מ
רח' החומה 2 ראשל"צ 7512301 קומה 1 ת.ד 2318
      
הורים יקרים לידיעתכם, רשת צהרוני טומשין פועלת בהתאם לכללים והנחיות מטעם הרשויות המקומיות ומשרד החינוך
 קרא עוד>
החל הרישום ל-5 ימי חוויה בחנוכה...
 קרא עוד>
רשת צהרוני טומשין-קידס מאחלת לכם חג חנוכה מאיר ושמח
 קרא עוד>

המלצות

הוריו של דניאל זיו תלמיד הצהרון:
"בימים אלו של טרם חג הפסח ברצוני להודות לכם מקרב לב על שנה מסורה ומדהימה. שנה בה הענקתם לבני דניאל אהבה, חום ודאגה ולא חסכתם במילים טובות וחיבוק. יחס שכזה אינו דבר של מה בכך בצהרונים בארצנו... אני יכולה להיות שקטה ובטוחה כי דניאל בידיים אוהבות ובטוחות."
חן ודן רוזנברג הוריו של תלמיד בצהרון:
"אני מאמינה שיש ניסים בעולם ויש גם נפלאות וכאשר מתאמצים קצת רואים גם תוצאו, תוצאות שאני כאימא זכיתי לראות בכל יום כשהייתי מגיעה לאסוף את עומר מהצהרון. זה לא נס אך בוודאי זהו פלא כי היום לא רואים הרבה שכאלה, כאלה שנותנים את הנשמה ואת הלב"
מיקה גרובר אמא של תלמיד הצהרון:
"אני, מיקה, אמא של שקד גרובר, תלמיד כיתה א', שגילה בשנה זאת קשיים הסתגלותיים והתנהגותיים. רוצה להודות לחן והצוות הנפלא של הצהרון שלא ויתרו והתעקשו לעזור לו ולי. הן השקיעו בו את כל רצונן, עזרו לו להתאקלם ובייחוד העניקו לו אהבה"
אירית אור סבתא של תלמידת הצהרון:
"הנכדה תמיד שמחה ועליזה וניכר כי היא מטופלת כראוי עם תשומת לב הראויה לילדה בת שבע. המדריכות ראויות לשבח הן סבלניות, מטות אוזן, משוחחות עם הילדים באופן אישי, משוחחות עם ההורה אם קיימת בעיה כלשהי. ניכרת אחריות רבה. והפעילויות מוסיפות המון."
שלומית זכריה אמא של תלמיד הצהרון:
"בנות הצהרון מטפלות בילדים באחריות, מסירות, הרבה מאוד אהבה ויחד עם זאת שומרות על מסגרת והצבת גבולות, כמו כן הקפדה על הכנת שיעורי-בית. במיוחד אבקש לציין לטובה את היחס האישי והחם לכל ילד באשר הוא ותשומת הלב היתרה לצרכיו וכיבודו באשר הוא אדם אינדיבידואלי."
שני לוי אמא של  תלמיד הצהרון:
"סיימנו היום קייטנה בביה"ס שז"ר ברחובות. הצוות היה נהדר!!! דנה האחראית קיבלה אותנו תמיד בחום אהבה והבנה. המדריכות היו מקסימות, הפעילויות מגוונות ומעניינות. בני היה חוזר מאושר עד הגג. כל הכבוד!!!"
איריס עזר אמא של תלמיד הצהרון:
"ערב טוב ,היום הסתיימה קייטנת הקיץ באם המושבות פ"ת [ ביה"ס בר לב ] ראוי לציון ןלהערכה ענקית את הובלתם של מלי והצוות - על גישה שירותית מופלאה , פתיחות , קשב , נכונות אינסופית , סובלנות וסבלנות . תודה מיוחדת על כל המאמץ וההשקעה האינסופיים ."
אפרת ליכטנשטיין אמא של תלמידת הצהרון:
"ברצוני להביע את שביעות רצוני מקייטנת הקיץ של טומשין שנערכה בבית הספר "פרחי המדע" ברחובות... היא נהנתה והלכה בשמחה מדי בוקר וניסתה מספר פעמים לשכנע אותי להישאר עד ארבע. היא כעסה עליי לעיתים כשבאתי לקחת אותה באחת... גם לי כאמא היה נעים להיכנס בבוקר ובצהרים הייתה תחושה שהצוות עובד באהבה ובשמחה והאווירה הייתה נעימה מאוד"

סקרי שביעות רצון:

 
   
       2012© כל הזכויות שמורות ל “טומשין - רשת צהרונים ארצית”
לייבסיטי - בניית אתרים